مد و پوشاکمردانه

راهنمای خرید کاپشن مردانه با قیمت مناسب

خرید انواع کاپشن مردانه با قیمت مناسب

اگر به فکر خرید یک کاپشن زمستانی با قیمت مناسب هستید، ما شمارا راهنمای میکنیم، تا یک کاپشن گرم برای روز های زمستانی انتخاب کنید. ابتدا شما باید مشخص کنید، چه نوع کاپشنی نیاز دارید، به طور مثال برای  روزهای سرد و زمستانی، باید از کاپشنی استفاده کنید که سنگین است و لایه زیرین آن از پشم ساخته شده است، همچنین این کاپشن باید ضد آب باشد تا از نفوذ برف و باران به خوبی جلوگیری کند. نکته ی بعدی که باید به آن توجه کنید کیفیت است، کاپشن باید از جنس مطلوبی برخوردار باشد، و به زودی زیپ یا پارچه ی آن از بین نرود، و حداقل تا سه سال بتوانید از آن  استفاده کنید. ما قصد داریم برای خرید کاپشن مردانه با قیمت مناسب شما را راهنمایی کنیم و چند محصول به شما پیشنهاد دهیم.

چه نکاتی را باید هنگام خرید کاپشن در نظر بگیریم

اولین نکته ای که باید در خرید کاپشن در نظر بگیرید عایق پارچه است. این عایق باید از جنس پشم شیشه یا کرک باشد. بنظر ما بهترین عایق برای کاپشن کرک است، کرک پارچه ای از الیاف حیوانی است و بسیار مقاوم در برابر نفوذ سرما می باشد.

دومین نکته ای که باید در خرید کاپشن به آن توجه کنید کیفیت کاپشن است. کاپشن باید از کیفیت دوخت بالایی برخوردار باشد و همچنین نباید زیپ آن با چند بار باز و بسته کردن خراب شود. با توجه به قیمت بالایی که کاپشن نسبت به سایر اقلام پوشیدنی دارد،  قطعا شما نمیخواهید هرسال برای خرید کاپشن هزینه کنید پس توجه داشته باشید کاپشنی که خریداری  میکنید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

سومین نکته ای که باید به آن توجه کنید ضد آب بودن کاپشن است. امروزه برای جلوگیری از نفوذ آب از پارچه ی پلی استر استفاده میکنند این جنس در برابر نفوذ آب و باد مقاوم است و مانند یک عایق عمل میکند.

چهارمین نکته ای که باید به آن توجه کنید وجود کلاه در کاپشن است، گرچه نبودن کلاه ویژگی منفی حساب نمیشود،  اما وجود آن یک حسن می باشد پس اگر نمیخواهید برای خرید یک کلاه جدا گانه هزینه کنید پیشنهاد میکنیم کاپشنی خریداری کنید که کلاه داشته باشد.

پنجمین نکته ای که باید مدنظر داشته باشید جیب است، شما باید کاپشنی خریداری کنید که حداقل یک جیب داخلی و دو جیب بیرونی داشته باشد، کاپشن با جیب داخلی میتونه جای مناسبی برای گوشی و کیف پول شما باشد و جیب های بیرونی میتونه به عنوان یک دستکش باشه و دست های شما را به خوبی گرم کند.

انواع جنس کاپشن را بشناسید

جنس جیر

کاپشن جیر علیرغم زیبایی که دارد نمیتواند شما را به خوبی گرم کند اما استایل شما را بسیار زیبا میکند و حتما پیشنهاد میکنیم یک کاپشن جیر در کمد خود داشته باشید.

جنس پشم شیشه

بهترین و گرم ترین نوع کاپشن است، اگر گرمای کاپشن برای شما مهم است پیشنهاد میکنیم حتما از کاپشن هایی از جنس پشم شیشه استفاده کنید این نوع کاپشن ها نسبتا قیمت بالایی دارد،  ولی نگران نباشید ما در ادامه چند کاپشن با قیمت مناسب به شما معرفی میکنیم.

جنس چرم

زیباتر از کاپشن چرم نداریم ! هر مردی باید یک کاپشن چرم در کمد خود داشته باشد، تا در قرار های نسبتا رسمی از آن استفاده کند کاپشن چرم علیرغم زیبایی که دارد میتواند در مقایل سرما مقاوم باشد. حتما به نوع چرم آن دقت کنید زیرا کیفیت کاپشن چرم ارتباط مستقیمی با قیمت آن دارد.

خرید کاپشن بارانی با قیمت مناسب

کاپشن های بارانی که قصد معرفی آن ها را داریم در مقابل نفوذ آب مقاوم هستند و در برابر نفوذ سرما به خوبی عمل میکنند این کاپشن ها در بین کاربران ایرانی محبوب هستند و از قیمت مناسبی بر خوردار میباشند.

کاپشن مردانه ماییلدا

راهنمای خرید کاپشن مردانه با قیمت مناسب

جنس این کاپشن پلی استر می باشد، پلی استر از دوام بالایی برخوردار است، به راحتی لکه های روی آن پاک میشود، آب را جذب نمی کند و یک عایق رطوبتی مناسب در برابر باران و سرما است. این کاپشن را میتوانید برای روزمره و یا محیط های رسمی بپوشید، رنگ کاپشن مشکی میباشد و به راحتی با کفش و سایر لباس های شما ست میشود.

مشاهده تصاویر و خرید از دیجی کالا

کاپشن مردانه ماییلدا( مدل چارخونه )

کاپشن مردانه ما جدید
کاپشن ماییلدا

این کاپشن از جنس پلی استر و ویسکوز می باشد، همانطور که در محصول بالایی اشاره کردیم پلی استر دارای عایق است و از نفوذ آب جلوگیری میکند و اما ویسکوز که در این محصول بکار رفته است مانع از بیرون رفتن گرمای بدن میشود و دمای بدن را حفظ میکند، ویسکوز از الیاف گیاهی تشگیل شده است و ضد حساسیت می باشد، این کاپشن برای مصارف روزمره و ورزشی بسیار مناسب است.

مشاهده تصاویر و خرید از دیجی کالا

کاپشن مردانه ماییلدا (مدل جدید)

کاپشن رسمی
کاپشن رسمی

اگر دنبال یک کاپشن رسمی هستید این کاپشن براحتی با شلوار پارچه ای و کتان ست میشود، به دلیل جنس پارچه که از پلی استر و ویسکوز است از گرمای خوبی برخوردار می باشد. همچنین این محصول دارای جیب های بزرگی میباشد که به راحتی میتوانید، کیف پول ، موبایل، و سایر وسایل شخصی را درون آن قرار دهید.

مشاهده تصاویر و خرید از دیجی کالا

کاپشن مردانه استارت

 

کاپشن مردانه استارت مدل o1001-1
کاپشن مردانه استارت بارانی

این کاپشن به خوبی در مقابل نفوذ آب مقاوم است. نکته مثبتی که دارد جیب های آن است این کاپشن داری یک جیب داخلی و دو جیب بیرونی است. این کاپشن از جنش پشم شیشه است و بسیار از گرمای خوبی برخوردار است جنس رویه ی کاپشن مموری است و دارای کلاه می باشد.

مشاهده کالا در دیجی کالا

خرید کاپشن جین و اسپرت

کاپشن های جین گرمای نسبتا کمی دارند اما بسیار شیک و زیبا هستند، اگر قصد دارید یک تیپ اسپرت بزنید و زیاد گرمای کاپشن برای شما مهم نیست پیشنهاد میکنیم حتما کاپشن جین زیر را مشاهده کنید.

کاپشن مردانه طرح جین

کاپشن اسپرت
کاپشن طرح جین

این کاپشن بیشتر جنبه ی زیبایی دارد، پوشیدن این کاپشن با هودی بسیار استایل شیکی به شما میدهد، این کاپشن زیاد برابر سرما مقاوم نیست پس اگر گرمای کاپشن برای شما مهم است، این مدل گزینه ی خوبی برای شما نیست، اما اگر صرفا به خاطر زیبایی و مصارف روزمره میخواهید، بسیار تن خور زیبایی دارد و برای تیپ اسپرت بسیار مناسب است.

مشاهده تصاویر و خرید از دیجی کالا

خرید کاپشن چرم مردانه

کاپشن چرم  استایل شما را بسیار زیبا میکند قصد داریم چند کت چرم یاکیفیت به شما معرفی کنیم. این کاپشن ها باتوجه به قیمت مناسبی که دارند از کیفیت خوبی برخوردار میباشند.

کت مردانه دثار

کاپشن چرم دثار
کاپشن چرم مدل دثار

این کاپشن ازچرم مصنوعی ساخته شده است و داخل آن از پنبه برای گرمای بیشتر استفاده شده است. این کاپشن برای مصارف روزمره بسیار مناسب است. اگر قصد خرید یک کاپشن چرم زیبا با قیمت مناسب دارید این کالا را به شما پیشنهاد میکنیم.

مشاهده در دیجی کالا

جمع بندی

کاپشن هایی که در این مقاله به شما معرفی کردیم بدون هیچگونه تعصب نسبت به برند و سازنده آن بوده است این کاپشن ها نزد کاربران ایرانی بسیارمحبوب بودند و از قیمت و کگیفیت مناسبی برخوردار هستند امیدواریم کاپشنی که قصد خرید آن را دارید از گرمایخوبی برخوردار باشد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا