راهنمای خرید قهوه ساز برقی خوب و با کیفیت (قیمت روز و خرید)

برای بسیاری از ما روز شروع نمی شود، مگر زمانی که اولین فنجان قهوه داغ را نوش جان کنیم. بنابراین خرید یک دستگاه قهوه ساز برقی با کیفیت میتواند بسیار مهم باشد.
شما می توانید ۵۰۰ تومان یا بیشتر برای خرید یک قهوه ساز با نمایشگر  از جنس استنلس استیل که در محدوده های مناسب  و سبک محسوب میشود خریداری کنید.

اما اگر ویژگی های بیشتر از یک سوئیچ خاموش و روشن ساده بخواهید. باید سر کیسه را شل کنید و بیشتر هزینه کنید، قهوه سازهای برقی با رنج قیمتی بالای ۵۰۰تومان معمولا شامل امکاناتی از قبیل قابلیت برنامه ریزی، کارافه حرارتی برای گرم نگه داشتن قهوه، تنظیم کردن قدرت دم قهوه و … میباشند.

در ادامه ی این مطلب همراه با باشید تا علاوه بر برسی و پاسخ به تمامی سوالات شما در مورد بهترین مارک قهوه ساز برقی؛ بهترین محصولات موجود در بازار، را به شما عزیزان معرفی کنیم.

نکات مهم برای خرید دستگاه قهوه ساز

خیلی از دوستان از ما میپرسند دستگاه قهوه ساز خوب چی بخرم؟ یا بهترین قهوه ساز چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ سعی داریم در ادامه ی این مطلب تمامی نکات و فاکتور هایی که یک قهوه ساز باید داشته باشد را مورد برسی و ارزیابی قرار دهیم. پس حتما به نکاتی که به آنها اشاره میکنیم توجه کنید.

قابلیترنج قیمتی
زمان سنجگران
صفحه گرم نگه دارنده قهوهمتوسط
قهوه آسیاب کنگران
قطع کن خودکارمتوسط

ویژگی آسیاب قهوه

امروزه بهترین دستگاه های قهوه ساز خانگی شامل آسیب کن میباشند. این ویژگی باعث میشود دانه های درشت قهوه را به راحتی آسیب کنید و نیازی به خرید جداگانه ی دستگاه آسیاب قهوه نداشته باشید. برخی از بهترین مارک های قهوه ساز خانگی شامل آسیب کن میباشند و شما به راحتی میتوانید خود اقدام به آسیاب دانه های قهوه کنید. گرچه این ویژگی کاملا سلیقه ای است و برخی افراد زیاد به داشتن این ویژگی توجه ای ندارند اما قهوه ساز های ارزان معمولا دارای آسیاب کن نمی باشند و صرفا به یک دکمه ی خاموش و روشن محدود میشوند. اگر از لحاظ قیمتی مشکلی ندارید پیشنهاد میکنیم دستگاهی خریداری کنید که شامل آسیاب کن میباشد.

محفظه نگهدارنده قهوه

امروزه محفظه های نگهدارنده ی قهوه شامل فلز، پلاستیک و کاغذ میباشند. برخی از بهترین دستگاه های قهوه ساز خانگی از محفظه هایی از جنس استیل ساخته میشوند تا در طولانی مدت دچار زنگ زدگی یا آسیب نشوند. جنس محفظه ی نگهدارنده قهوه ارتباط مستقیمی با قیمت محصول دارد، هرچه دستگاه قهوه سازی که میخرید گران قیمت تر باشد از جنس مقاوم تر و بهتری ساخته شده است و در نهایت دستگاه شما عمر بیشتری میکند. آنچه ما پیشنهاد میکنیم خرید دستگاه قهوه سازی است که از جنس استیل یا پلاستیک باکیفیت ساخته شده یاشد است تا دستگاه شما سال های سال برای شما بدون هیچ مشکلی  کار کند.

ظرفیت دستگاه

قبل از خرید دستگاه قهوه ساز برقی باید به تعداد فنجان قهوه ای که میخواهید درست کنید توجه کنید. اگر تعداد نفرات خانواده ی شما زیاد است یا اگر قصد دارید برای محل کار خود اقدام به خرید بهترین دستگه قهوه ساز برقی کنید پیشنهاد میکنیم از دستگاه هایی با ظرفیت بالا استفاده کنید تا هنگام درست کردن قهوه مجبور به پر کردن چند باره ی مخزن آب دستگاه نشوید و با یکبار پر کردن مخزن چند فنجان قهوه درست کنید. امروزه بهترین دستگاه های قهوه ساز در ظرفیت های مختلف برای تعداد نفرات ۲تا۵ نفر تولید میشوند و شما میتوانید باتوجه به نیاز خود اقدام به خرید دستگاه قهوه ساز کنید.

قابلیت برنامه پذیری

برخی از بهترین دستگاه قهوه ساز برقی دارای قابلیت برنامه ریزی میباشند. این قابلیت که معمولا شامل دستگاه های گران قیمت میباشد به شما این امکان را میدهد طی برنامه ریزی که خود مشخص میکنید میزان دم، گرما و طعم قهوه را از قبل در دستگاه تنظیم کنید و طبق آن قهوه را تحویل بگیرید. معمولا این دستگاه های قهوه ساز برقی شامل نمایشگری میباشند که تمامی گزینه ها را با توجه به امکاناتی که دارد مشخص کرده است و شما با استفاده از دکمه های اطراف یا صفحه لمسی دستگاه قهوه ساز میتوانید تنظیمات دلخواه خود را اعمال کنید. این ویژگی فوق العاده جذاب و کاربردی است و در جواب این سوال که قهوه ساز خوب چی بخرم ؟ داشتن این ویژگی را شدیدا به این دسته از عزیزان توصیه میکنیم.

سیستم قطع کن خودکار

امروزه سیستم قطع کن خودکار در اکثر وسایل برقی آشپزخانه موجود است. این سیستم قادر به تشخیص میزان دما میباشد و به محض این که قهوه ی شما از دمای مشخص شده بیشتر شود سیستم به صورت خودکار خاموش میشود تا قهوه ی شما نسوزد و یا لبریز نشود. گرچه این ویژگی در اکثر بهترین قهوه ساز های برقی وجود دارد اما بهتر است بدانید تمامی دستگاه های ساخته شده دارای این ویژگی کاربردی و مهم نمی باشند. بنابراین توصیه میکنم قبل از خرید دستگاه قهوه ساز برقی در مشخصات محصول دنبال ویژگی سیستم قطع کن خودکار باشید تا هنگامی که به هر دلیل فراموش کردید دستگاه قهوه ساز  را خاموش کنید سیستم به صورت خودکار جریان برق را متوقف کند.

صفحه گرم نگهدارنده قهوه

این ویژگی که تنها در برخی از بهترین دستگاه های قهوه ساز برقی دیده میشود مهم ترین ویژگی دستگاه نمی باشد اما وجود این قابلیت میتواند کاربردی باشد. تصور کنید حجم زیادی قهوه اماده کرده اید و مهمانان شما کمی دیر تر از ساعتی که به شما گفته اند میرسند این قابلیت باعث گرم نگه داشتن قهوه تا چند ساعت میشود و در میزان استفاده ی قهوه تا حد بسیار زیادی صرفه جویی میشود. این قابلیت را بیشتر به کسانی توصیه میکنیم که قصد دارند برای اداره قهوه ساز برقی خریداری کنند زیرا کارمندان معمولا در ساعت استراحت قهوه میل میکنند و میتوان طی زمانبندی های مختلف قهوه ای گرم و خوش طعم نوش جان کنید.

صفحه نمایش

ویژگی صفحه نمایش هر محصول برقی را جذاب تر و کاربر پسند تر میکند. امروزه اکثر قهوه ساز برقی خوب دارای ویژگی صفحه نمایشی میباشند. این ویژگی باعث میشود میزان دما و در برخی از دستگاه ها میزان آسیاب قهوه را مشخص کنید و با صفحه نمایشی که قالبا لمسی است این ویژگی ها را مدیریت و تنظیم کنید. پیشنهاد میکنیم دستگاه قهوه ساز برقی خریداری کنید که دارای نمایشگر باشد. البته باید به این نکته توجه کنید که این دستگاه ها نسبت به قهوه سازهایی که فاقد نمایشگر میباشند بسیار گران تر میباشند.

تایمر

فرض کنید مشغول کاری هستید یا میخواهید صبح بعد از اینکه از خواب بلند شدید قهوه میل کنید ویژگی زمانبندی یا همان تایمر این امکان را به شما میدهد که برای ساعتی مشخص به دستگاه دستور درست کردن قهوه را بدهید. این ویژگی در برخی از بهترین برند قهوه ساز برقی میباشد و داشتن این ویژگی فوق العاده دستگاه شما را کاربردی و جذاب میکند. گرچه قیمت این قهوه سازها نسبتا گران است اما اگر یک قهوه خور حرفه ای هستید حتما توصیه میکنیم دستگاهی خریداری کنید که دارای تایمر میباشد.

نوع فیلتر

قهوه ساز خوب چی بخرم؟ نوع فیلتر دستگاه دائمی باشد یا یکبار مصرف؟ اینها سوالاتی است که همواره کاربران از ما میپرسند در مورد سوال اول که با خواندن این مطلب خود به جواب درست خواهید رسید اما درباره ی سوال دوم باید بگوییم کاملا مشخص است که قهوه سازهایی که از فیلتر دائم و قابل شستشو پشتیبانی میکنند گزینه ی بهتری برای خرید میباشند، البته اگر برای یک محیط عمومی قهوه ساز بخواهید جهت رعایت مسائل بهداشتی قهوه سازهایی با فیلتر یکبار مصرف گزینه ی مناسب تری میباشند. اما برای طول عمر و دوام دستگاه قهوه ساز خانگی گزینه ی فیلتر دائم مناسب تر است.

ابعاد

ابعاد بهترین دستگاه قهوه ساز برقی کاملا به فضایی بستگی دارد که قرار است قهوه ساز شما در آنجا قرار بگیرید. اگر آشپزخانه ای بزرگ و جادار دارید پیشنهاد میکنیم قهوه سازی بزرگ خریداری کنید تا هم جلوه ی بیشتری داشته باشد و هم بتوانید تعداد فنجان قهوه ی بیشتری در هر وعده درست کنید. اما اگر آشپزخانه ی شما کوچک است و یا تازه عروسی کرده اید و خانواده تان دو نفره است قهوه سا کوچک هم پاسخ گوی نیاز های شما خواهد بود. در نهایت اندازه قهوه ساز خانگی کاملا سلیقه ای و به خود شما مربوط میشود. قابل ذکر است ابعاد قهوه ساز هرچه بزرگ تر باشد گران تر است پس برای صرفه جویی در هزینه ها کاملا ابعاد دستگاه را باتوجه به بودجه و میزان مصرف خود بسنجید.

نگهداری

تمیز کردن و رسوب زدایی منظم دستگاه به طولانی شدن عمر دستگاه کمک میکند. به دنبال دستگاه قهوه سازی باقابلیت تمیز کاری خودکار باشید تا دردسر کمتری داشته باشد و به صورت اتوماتیک فرآیند شستشو را انجام دهد. اما اگر میخواهید به صورت دستی دستگاه را تمیز کنید، بررسی کنید که  قطعات برای تمیز کردن به راحتی قابل جدا شدن باشند و همچنین در ماشین ظرفشویی ایمن باشند.

کنترل هوشمند

برخی از بهترین دستگاه های قهوه ساز می توانند از طریق اپلیکیشن به تلفن هوشمند شما متصل شوند. همچنین می توانید دستگاه را از طریق برنامه ی هوشمند جهت عیب یابی و هشدارهای نگهداری کنترل و مدیریت کنید.

قیمت

امروزه تقریبا با هر بودجه ای میتوانید اقدام به خرید دستگاه قهوه ساز کنید. در بازار ایران برندهای مطرحی وجود دارند که دارای نمایندگی میباشند و بدون واسطه میتوانید اقدام به خرید دستگاه قهوه ساز کنید. پیشنهاد میکنیم در صورتی که توان مالی بالایی دارید حتما از خرید دستگاه های گران قیمت تر غافل نشوید زیرا این دستگاه ها امکانات بینظیری دارند و میتوانید تا سالیان سال با این دستگاه ها قهوه درست کنند. اما اگر ترجیح میدهید از نمونه های ارزان قیمت تر دستگاه قهوه ساز استفاده کنید پیشنهاد میکنیم به هیچ عنوان سراغ برندهای متفرقه نروید زیرا این برند ها معمولا فاقد نمایندگی پس از فروش میبباشند و بعد از خرید عملا دستتان به هیچ جا بند نیست.

بهترین قهوه ساز برقی

بهترین قهوه ساز برقی باید دارای ویژگی های کاربردی چون؛ قابلیت برنامه ریزی، قطع کن خودکار، زمان سنج، آسیاب کن خودکار و … را دارا باشد. انتخاب بهترین قهوه ساز بستگی به میزان بودجه ی شما دارد، هرچه مبلغ بیشتری پرداخت کنید، امکانات بیشتری شامل دستگاه میشود و در نهایت قهوه ی خوش طعم تری را میل میکنید.

در ادامه دعوت می‌کنیم لیستی از بهترین قهوه ساز های برقی موجود در بازار ایران را مشاهده کنید. (در صورت ناموجود شدن کالاهای زیر از مدل های مشابه دیدن فرمایید)

قهوه ساز گوسونیک مدل GEM_867

قهوه ساز گوسونیک مدل GEM_867

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۱۸۰x170x340 میلی‌متر
 • وزن: ۱.۸ کیلوگرم
 • قابلیت برنامه پذیری: بله
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • نوع فیلتر: دائمی
 • صفحه نمایش: بله
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): بله
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • ظرفیت ۱.۸ لیتری
 • عملکرد ضد چکه
 • نگهداری اتوماتیک گرمای قوری
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز گاستروبک مدل ۴۲۷۰۳

قهوه ساز گاستروبک مدل 42703

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۲۶۰x210x370 میلی‌متر
 • وزن: ۳ کیلوگرم
 • نوع قهوه ساز: فرانسه
 • قابلیت برنامه پذیری: بله
 • توان مصرفی: ۹۵۰ وات
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • صفحه نمایش: بله
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): بله
 • بدنه تمام استیل
 • قابلیت برنامه دهی و زمانبندی
 • سیستم گرم نگه دارنده
 • قابلیت تهیه ۴ تا ۱۲ فنجان قهوه
 • نمایشگر محفظه آب
 • سیستم ضد چکه
 • قوری پیرکس
 • پیمانه قهوه
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • قابلیت تولید قهوه: فرانسه
 • نوع فیلتر: قابل تعویض

اگر دنبال خرید بهترین دستگاه قهوه ساز برقی هستید، خرید این محصول را به شما پیشنهاد میکنیم. از ویژگی های این مدل میتوان به مواردی چون نمایشگر میزان آب، بدنه ضد زنگ و سیستم جلوگیری از چکه قهوه اشاره کرد. جهت مشاهده و خرید این محصول به لینک زیر مراجعه فرمایید. پیشنهاد میکنیم نظر خریداران را حتما مطالعه بفرمایید.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز کرکماز مدل AS-A860

قهوه ساز کرکماز مدل AS-A860

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۳۰۰*۲۰۰*۲۰۰ میلی‌متر
 • وزن: ۱.۲ کیلوگرم
 • نوع قهوه ساز: ترک
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • نوع فیلتر: دائمی
 • توان مصرفی: ۴۰۰ وات
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز مولینکس مدل CJ-6005

قهوه ساز مولینکس مدل CJ-6005

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۱۹۰x155x255 میلی‌متر
 • وزن: ۱.۸ کیلوگرم
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • توان مصرفی: ۸۰۰ وات
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • نوع فیلتر: دائمی
 • ظرفیت ۱ لیتری(۸ تا ۱۰ فنجان)
 • مجهز به سیستم ضد چکه
 • دارای نشانگر میزان آب
 • دارای چراغ نشانگر روشن/خاموش
 • دارای قوری استیل با قابلیت گرم نگهداری تا ۴ ساعت
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز فلر مدل CMT90W

قهوه ساز فلر مدل CMT90W

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۲۵۰x250x300 میلی‌متر
 • وزن: ۱.۸ کیلوگرم
 • نوع قهوه ساز: دو کاره
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • امکان تهیه‌ی قهوه‌ی فرانسه
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • گنجایش قوری ۱.۲۵لیتر
 • دارای قابلیت تهیه‌ی آب‌جوش
 • دارای قابلیت استفاده از فنجان‌های شیشه‌ای و سرامیکی
 • دارای مخزن آب نشان‌دهنده‌ی سطح آب
 • جنس قوری: شیشه
 • دارای کنترل مکانیکی پنل
 • مخزن آب ده لیوان
 • اقلام همراه
 • لیوان شیشه‌ای
 • لیوان سرامیکی
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • نوع فیلتر: دائمی
 • توان مصرفی: ۹۰۰ وات
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز فیلیپس مدل HD7457

قهوه ساز فیلیپس مدل HD7457

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۲۲۰x220x290 میلی‌متر
 • وزن: ۱.۴۲ کیلوگرم
 • نوع قهوه ساز: قهوه فرانسه ساز
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • سیستم قطع خودکار: خیر
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: خیر
 • قابلیت تولید قهوه: ۱.۲۵ لیتر (۱۰ فنجان)
 • نوع فیلتر: قابل تعویض
 • توان مصرفی: ۹۲۰ وات
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز بوش مدل TKA6A041

قهوه ساز بوش مدل TKA6A041

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۳۵۰x450x500 میلی‌متر
 • وزن: ۱.۲ کیلوگرم
 • قابلیت برنامه پذیری: بله
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • نوع فیلتر: قابل تعویض
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز مولینکس مدل FG-37

قهوه ساز مولینکس مدل FG-37

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۲۲۰x220x320 میلی‌متر
 • وزن: ۱.۵ کیلوگرم
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • نوع فیلتر: دائمی
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • ظرفیت ۱.۲۵ لیتر(۱۰ تا ۱۵ فنجان)
 • مجهز به سیستم ضد چکه
 • دارای نشانگر میزان آب
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز هاردستون مدل CMP2410

قهوه ساز هاردستون مدل CMP2410

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۱۸۰ × ۲۴۰ × ۳۱۰ میلی‌متر
 • وزن: ۱.۶ کیلوگرم
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • صفحه نمایش: خیر
 • توان مصرفی: ۱۰۰۰ وات
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • قابلیت تولید قهوه: فرانسه
 • نوع فیلتر: دائمی
 • حجم مخزن ۱.۵ لیتر (۱۰ فنجان)
 • فیلتر و قطعه‌ی نگهدار فیلتر قابل جداسازی و شست‌وشو
 • بدنه از جنس پلاستیک و استیل ضدزنگ
 • دارای پیمانه‌ی پلاستیکی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز فیلیپس مدل HD7447

قهوه ساز فیلیپس مدل HD7447

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۲۲۰x 220x 290 میلی‌متر
 • وزن: ۱.۴۲ کیلوگرم
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: خیر
 • نوع فیلتر: قابل تعویض
 • توان مصرفی: ۹۲۰ وات
 • ظرفیت: ۱.۲ لیتر(معادل ۱۰ تا ۱۵ فنجان)
 • مجهز به نمایش دهنده میزان آب
 • دارای چراغ نمایشگر روشن بودن دستگاه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز بایترون مدل BKF-50

قهوه ساز بایترون مدل BKF-50

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۲۵x20x35 میلی‌متر
 • وزن: ۱.۵ کیلوگرم
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • قابلیت تولید قهوه
 • فرانسه و پودر قهوه
 • نوع فیلتر: دائمی
 • توان مصرفی: ۱۲۰۰ وات
 • مخزن آب جدا شونده
 • شامل قوری
 • پیمانه
 • شامل فیلتر دائم
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز گوسونیک مدل GCM_864

قهوه ساز گوسونیک مدل GCM_864

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۲۴۰x190x320 میلی‌متر
 • وزن: ۱.۷۵ کیلوگرم
 • نوع قهوه ساز: برقی
 • قابلیت برنامه پذیری: بله
 • زمان سنج (Timer): بله
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • صفحه نمایش: بله
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • نوع فیلتر: دائمی
 • توان مصرفی: ۱۰۰۰ وات
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز ویداس مدل ۲۲۲۸

قهوه ساز ویداس مدل 2228

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۲۸۰x280x390 میلی‌متر
 • وزن: ۳ کیلوگرم
 • نوع قهوه ساز: برقی
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • توان مصرفی: ۱۰۰۰ وات
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • قابلیت تولید قهوه: ترک
 • نوع فیلتر: قابل تعویض
 • ظرفیت ۱/۵ لیتری
 • قوری شیشه‌ای مقاوم در برابر حرارت
 • قابلیت خارج کردن سبد فیلتر
 • دارای قابلیت وارمر
 • با قابلیت تازه نگهداشتن طعم قهوه
 • خاموش شدن به صورت اتوماتیک پس از اتمام کار
 • دارای نمایشگر اندازه‌گیری مقدار آب
 • شامل قوری شیشه ای
 • شامل پیمانه قهوه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز فلر مدل CM991

قهوه ساز فلر مدل CM991

مشخصاتبیشتر
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • دارای نشانگر میزان آب
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • نوع فیلتر: قابل تعویض
 • توان مصرفی: ۹۰۰ وات
 • ظرفیت: ۱۲ فنجان قهوه
 • ظرفیت مخزن آب: ۱.۵ لیتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز بوش مدل TKA8013

قهوه ساز بوش مدل TKA8013

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۲۵۰x260x355 میلی‌متر
 • وزن: ۲.۶ کیلوگرم
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • نوع فیلتر: قابل تعویض
 • توان مصرفی: ۱۱۶۰ وات
 • ظرفیت مخزن آب: ۱.۲۵ لیتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز مولینکس مدل FG1518

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: طول۱۹۰- عمق۱۵۵-ارتفاع۲۵۵ میلی‌متر
 • وزن: ۱.۵ کیلوگرم
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • صفحه نمایش: خیر
 • قوری با ظرفیت ۰.۶ لیتر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • نوع فیلتر: دائمی
 • توان مصرفی: ۶۵۰ وات
 • ظرفیت: ۶ فنجان
 • مجهز به سیستم ضد چکه
 • دارای نشانگر میزان آب
 • دارای چراغ نشانگر روشن/خاموش
 • طول سیم برق ۸۰ سانتی متر
 • فیلتر پلاستیکی دائم با قابلیت اضافه کردن فیلتر کاغذی
 • نشانگر میزان آب
 • شامل فیلتر پلاستیکی
 • شامل قاشقک پلاستیکی
 • شامل قوری شیشه ای
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز بایترون مدل BKF-40

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۲۵x20x30 میلی‌متر
 • وزن: ۰.۳ کیلوگرم
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • فرانسه و پودر قهوه
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • نوع فیلتر: دائمی
 • توان مصرفی: ۸۷۰ وات
 • سایر مشخصات و قابلیت‌ها
 • دارای قوری
 • دارای پیمانه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز دلونگی مدل ec685

قهوه ساز دلونگی مدل ec685

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۳۰۰x150x330 میلی‌متر
 • وزن: ۴ کیلوگرم
 • نوع قهوه ساز: اسپرسوساز-کاپوچینوساز
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • گنجایش مخزن آب (لیتر) ۱.۱
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • قابلیت تولید قهوه: اسپرسو – کاپوچینو – آب جوش
 • گرم نگهدارنده فنجان Passive
 • سیستم کف ساز شیر(جهت کاپوچینو) دستی(نازل بخار)
 • عملکرد توزیع آب جوش
 • تعداد فیلترها ۳
 • فیلتر ۱ و ۲ فنجان
 • قابلیت استفاده از قهوه کیسه ای
 • فشار پمپ (بار) ۱۵
 • سینی چکه گیر جدا شدنی
 • کوبه قهوه متصل به پیمانه قهوه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز ناسا الکتریک مدل NS-509

قهوه ساز ناسا الکتریک مدل NS-509

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۴۰۰x280x380 میلی‌متر
 • وزن: ۵.۵ کیلوگرم
 • قابلیت برنامه پذیری: بله
 • سیستم قطع خودکارک بله
 • زمان سنج (Timer): بله
 • صفحه نمایش: بله
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • نوع فیلتر: دائمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز فلر مدل CM900

قهوه ساز فلر مدل CM900

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۱۸۰x140x220 میلی‌متر
 • وزن: ۱.۶۰۰ کیلوگرم
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • نوع فیلتر: دائمی
 • توان مصرفیک ۹۰۰ وات
 • نشان‌گر میزان آب
 • طراحی پیشـرفته، منحصـربه‌فرد
 • قوری شیشه‌ای و شفاف
 • سـیستم ضدّچکّه، برای برداشتن قوری، حتی.
 • در هنگام دَم‌کشیدن قهوه
 • کلید روشن/خاموش‌کردن ویژه، دارای چراغ
 • نشانگر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز گوسونیک مدل GCM-858

قهوه ساز گوسونیک مدل GCM-858

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۲۲۰ × ۱۳۰ × ۱۹۰ میلی‌متر
 • وزن: ۰/۹ کیلوگرم
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • سیستم قطع خودکار: خیر
 • نوع فیلتر: دائمی
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: خیر
 • توان مصرفی: ۴۵۰ وات
 • ظرفیت ۲۴۰ میلی لیتری
 • همراه با ۲ فنجان
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز گاستروبک مدل ۴۲۷۰۴

قهوه ساز گاستروبک مدل 42704

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۲۰۰x200x370 میلی‌متر
 • وزن: ۲.۱ کیلوگرم
 • نوع قهوه ساز: فرانسه
 • قابلیت برنامه پذیری: بله
 • نوع فیلتر: قابل تعویض
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • صفحه نمایش: بله
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): بله
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • مصرفی: ۹۵۰ وات
 • بدنه تمام استیل
 • قابلیت برنامه دهی و زمانبندی
 • سیستم گرم نگه دارنده
 • قابلیت تهیه ۴ تا ۱۲ فنجان قهوه
 • نمایشگر محفظه آب
 • سیستم ضد چکه
 • شامل قوری پیرکس
 • شامل پیمانه قهوه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز برمودا مدل ۷۳۴۲۳

قهوه ساز برمودا مدل 73423

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۲۴۰ × ۱۹۰ × ۳۷۰ میلی‌متر
 • وزن: ۲.۵ کیلوگرم
 • نوع قهوه ساز: قهوه ساز برقی
 • قابلیت برنامه پذیری: بله
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • صفحه نمایش: بله
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): بله
 • نوع فیلتر: قابل تعویض
 • توان مصرفی: ۱۰۰۰ وات
 • قوری شیشه ای (پیرکس) با ظرفیت ۱۲ فنجان (۱.۵ لیتر)
 • بدنه استیل ضد زنگ
 • نمایشگر دیجیتال LED
 • تایمر قابل تنظیم برای ۲۴ ساعت
 • مخزن آب پلی کربنات با قابلیت جداسازی از دستگاه
 • صفحه گرمکن ضدخش
 • دمای بالا (۸۰ درجه سانتی گراد)
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز مولینکس مدل FG_12

قهوه ساز مولینکس مدل FG_12

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۲۲۰x180x320 میلی‌متر
 • وزن: ۱.۸ کیلوگرم
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • نوع فیلتر: فاقد فیلتر
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • توان مصرفی: ۱۰۰۰ وات
 • ظرفیت ۱.۱ لیتر (۱۰ تا ۱۵ فنجان)
 • دارای سیستم ضد چکه
 • دارای نشانگر میزان آب
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز مولینکس مدل AR1

قهوه ساز مولینکس مدل AR1

مشخصاتبیشتر
 • وزن: ۲.۳ کیلوگرم
 • نوع قهوه ساز: برقی
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • نوع فیلتر: دائمی
 • توان مصرفی: ۹۰۰ وات
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز گوسونیک مدل GEM_867

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۲۴۰x190x320 میلی‌متر
 • وزن: ۱.۷۵ کیلوگرم
 • قابلیت برنامه پذیری: بله
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • زمان سنج (Timer): بله
 • صفحه نمایش: بله
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • نوع فیلتر: دائمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

قهوه ساز فلر مدل CM_60

قهوه ساز فلر مدل CM_60

مشخصاتبیشتر
 • ابعاد: ۲۲۰x160x290 میلی‌متر
 • وزن: ۱.۷ کیلوگرم
 • نوع قهوه ساز: برقی
 • قابلیت برنامه پذیری: خیر
 • توان مصرفی: ۷۵۰ وات
 • سیستم قطع خودکار: بله
 • صفحه نمایش: خیر
 • قهوه آسیاب کن: خیر
 • زمان سنج (Timer): خیر
 • صفحه گرم نگه دارنده قهوه: بله
 • نوع فیلتر: دائمی
 • گنجایش: ۱/۲۵ لیتر
 • بدنه‌ی پلاستیکی
 • مخزن آب شفاف با نشانگر سطح آب
 • نگهدارنده‌ی فیلتر چرخشی
 • همراه با فیلتر دایمی از جنس نایلون
 • دارای سیستم ضد چکه
 • دارای عملکرد گرم نگهدارنده
 • دارای پایه‌های ضد لغزش
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

جدیدترین دستگاه ها

جدیدترین و نوآورترین دستگاه های قهوه ساز همه چیز را برای آوردن یک نوشیدنی با کیفیت باریستا به آشپزخانه شما را دارند. البته که همه ی امکانت و قابلیت دستگاه قهوه ساز ارتباط مستقیمی با میزان بودجه ی شما دارد. اما هر گرانی دلیل بر کیفیت قهوه ساز نمیشود، و پیشنهاد میکنیم قیمت بالای محصول فقط یکی از معیار هایتان باشد و به نوع برند و قابلیت های دستگاه و همچنین نیاز هایی که تمایل دارید یک دستگاه قهوه ساز برقی برای شما برآورده کند توجه کنید.

امروز جدیدترین دستگاه های قهوه ساز برقی از قابلیت دم سریع قهوه بهره میبرند، طوری که کمتر از ۴دقیقه میتوانید یک قهوه گرم و خوشمزه را نوش جان کنید. بنابراین اگر وقت برایتان مهم است و میخواهید قبل از این سرکار تان دیر شود، صبح اول وقت قهوه میل کنید. پیشنهاد ما خرید قهوه ساز برقی است که فرآیند دم کردن قهوه را تا حد زیادی تسریع کند.

از دیگر قابلیت های جدیدترین قهوه ساز های برقی میتوان به طراحی و رنگ بندی آن برای مطابقت هرچه بهتر با فضای آشپزخانه اشاره کرد. گرچه در نگاه اول این موضوع شاید کمی پیش پا افتاده و غیر ضروری باشد اما باید بدانید که دستگاه قهوه ساز برقی چیزی نیست که آن را در کابینت یا کشو آشپزخانه پنهان کنید و ظاهر آن بسیار میتواند مهم باشد. امروزه قهوه سازها معمولا از رنگ های سفید و مشکی و در برخی موارد از رنگ های استیل و نقره ساخته میشوند این رنگ ها قالبا با انواع دکوراسیون سازگاری دارند. در مورد شکل انواع قهوه ساز های برقی میتواند به ظاهری مربعی و در برخی منحنی شکل اشاره کرد که بسته به نوع طراحی و برند محصول میتواند زیبا یا زشت به نظر برسد. پس قبل از خرید بهترین دستگاه قهوه ساز حتما به رنگ و ظاهر آن توجه کنید تا با دکوراسیون آشپزخانه تان مطابقت داشته باشد.

سوالات

بهترین دستگاه قهوه ساز برقی برای مصارف خانگی چیست؟

همه دستگاه های قهوه ساز ما برای مصارف خانگی طراحی شده اند. شما می توانید انواع مختلفی از طیف دستگه ها را انتخاب کنید.

چگونه یک دستگاه قهوه ساز مناسب خودم انتخاب کنم؟

ما در این مطلب سعی کردیم تمامی نکات لازم برای خرید بهترین دستگاه قهوه ساز را به شما عزیزان بگوییم. پیشنهاد میکنیم مطلب را حتما بخوانید.

چند بار نیاز به تمیز کردن دستگاه قهوه دارم؟

پیشنهاد میکنیم برای طولانی تر شدن عمر دستگاه بعد از هر بار استفاده از قهوه ساز دستگاه را بشورید. زیرا رسوبات حاصل از آب قهوه ممکن است به مرور زمان به دستگاه شما آسیب وارد کند.

عمر مفید یک دستگاه قهوه ساز چقدر است؟

در صورت رسیدگی و شستشوی منظم بین ۶ تا ۱۰ سال عمر مفید یک دستگاه قهوه ساز میباشد.

اگر سوال خود را پیدا نکردید، از طریق بخش نظرات بپرسید.

در این مطلب سعی کردیم تمامی نکاتی را که یک دستگاه قهوه ساز خوب باید داشته باشد را به شما عزیزان بگوییم. محصولاتی که در بالا خدمت شما معرفی شد جزو پرفروش ترین دستگاه های موجود در بازار ایران هستند و شما میتوانید هریک از دستگاه ها را باخیالی آسوده و با ۷ روز ضمانت بازگشت کالا خریداری کنید. در صورتی که هرگونه سوال در مورد خرید دستگاه قهوه ساز دارید میتوانید در بخش نظرات آن را با ما مطرح کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما ماس بگیرند و پاسخ شما را بدهند.

امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. ضمن به اشتراک گزاشتن مطلب قهوه ساز خوب چی بخرم؟ از شما عزیزان دعوت میکنیم از سایر مطالب سایت تپ سنج دیدن کنید. فراموش نکنید انتقادات و پیشنهادات شما در جهت بهبود کیفیت مطالب بسیار به ما کمک میکند.

لینک کوتاه مطلب: https://b2n.ir/u01775

۵/۵ - (۱ امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.