راهنمای خرید ساندویج ساز

راهنمای خرید ساندویج ساز: اگر جزو آن دسته از افرادی هستید، که عاشق میان وعده های سریع و البته خوشمزه هستند ساندویج ساز ها دقیقا همان چیزی می باشند که شما میخواهید. درست کردن میان وعده های مختلف کار بسیار آسانی است . تنها کاری که باید انجام دهید این است، مواد غذایی را بین دو تکه نان قرار دهید و آن را داخل ساندویج ساز بگذارید بعد از مدت زمان مشخص که توسط دستگاه تنظیم میشود، یک میان وعده ی گرم و برشته دارید!

برخی ساندویج ساز ها قابلیت کباب کردن مواد غذایی را دارند، شما میتوانید هر چیزی که دوست دارید را کباب کنید. با توجه به ساختار خانگی که دارند نگرانی بابت ایجاد دود و اینگونه مسائل هم نخواهید داشت.

راهنمای خرید ساندویج ساز

برای خرید بهترین ساندویج ساز به نکاتی که در ادامه به آنها اشاره میکنیم توجه کنید تا از درست کردن یک میان وعده ی سالم و خوشمزه لذت ببرید.

نکاتی که باید هنگام خرید بهترین ساندویج ساز در نظر بگیرید

۱-تابه باید تفلون باشد

هنگام خرید ساندویج ساز حتما به نوع تابه ی آن توجه کنید. اگر ساندویج سازی که خریداری میکنید از تابه ی تفلون ساخته نشده باشد هنگام شستشو، شما را به دردسر می اندازد، همچنین مقدار زیادی از مواد غذایی هدر میرود پس حتما ساندویج سازی خریداری کنید که از تابه ی نچسب ساخته شده است و به راحتی تمیز میشود.

۲-امکان جدا شدن قطعات

برای سهولت در شستشو اکثر ساندویج سازها قابلیت تفکیک قطعات را دارند، و به راحتی میتوانید تابه ی ساندویج ساز را در ماشین ظرفشویی یا به صورت دستی تمیز کنید. برای شستن بدنه ی دستگاه از یک اسفنج نم دار استفاده شود و به هیچ وجه به صورتی مستقیم با آب نشورید.

۳-تنظیم درجه ی المنت

این قابلیت در همه ی ساندویج سازها وجود ندارد اما در برخی از دستگاه های ساندویج ساز گران قیمت این ویژگی وجود دارد، که به میزان دلخواه نان و محتویات غذا را گرم کنید در نمونه های رایج، دستگاه به صورت خودکار پس از انجام پخت به وسیله چراغ سبز شما را مطلع میکند. این مدل جزو بهترین ساندویج ساز ها می باشد.

۴-دستگیره ی سرخ کن

به دلیل حرارتی که دستگاه از خود تولید میکند دسته های پلاستیکی بسیار آسیب پذیر می باشند و بعد از مدتی میشکند. بهتر است برای خرید بهترین ساندویج ساز کمی بیشتر هزینه کنید و ساندویج سازی با دسته ی فلزی خریداری کنید.

۵-سایز

اندازه ی ساندویج ساز به تعداد نفرات خانواده ی شما بستگی دارد.
اگر ساندویج ساز کوچکی بخرید، طبیعتا ساندویجی که برای شما آماده میشود بسیار کوچک است و همچنین برای تعداد نفرات کمی میتوانید ساندویج درست کنید.
از طرفی خرید یک ساندویج ساز بزرگ ساندویج هایی پر حجم و همچنین برای تعداد نفرات بالایی درست میکند که معمولا هزینه ی بالایی نسبت به نمونه های کوچک دارد و برای مصارف خانگی یا جمعیت یک یا دونفر پیشنهاد نمی شود.

اما در نهایت همه چیز به اندازه ی ساندویج و تعداد نفرات خانواده ی شما بستگی دارد. اگر میخواهید برای تعداد نفرات بالایی ساندویج درست کنید ساندویج ساز بزرگ بخرید، اگر خانواده ی کم جمعیتی دارید ساندویج ساز کوچک خریداری کنید.

انواع ساندویج ساز برای مصارف خانگی

۶-امکانات جانبی

امکانات ساندویج ساز ارتباط مستقیمی به مقدار هزینه ای دارد که برای خرید دستگاه پرداخت میکنید.اگر دنبال یک ساندویج ساز ساده بدون امکانات اضافی هستید طبیعتا مقدار هزینه ی کمی پرداخت خواهید کرد، اما اگر دنبال بهترین ساندویج سازی هستید که بتوانید تخم مرغ، پنکک، انواع کباب درست کنید باید بیشتر هزینه کنید.

۷-مصرف برق

طبیعی است که با توجه به قیمت بالای برق نگران میزان مصرف دستگاه ساندویج ساز باشید اکثر ساندویج ساز های موجود در بازار از توان مصرفی ۶۴۰ تا ۱۴۰۰ وات برخور دار هستند اگر صرفا برای مصارف خانگی ساندویج ساز میخواهید ۷۵۰ وات مناسب است اگر برای اداره میخواهید با توجه به اندازه ی ساندویج ساز و تعداد نفرات بالا میزان۱۴۰۰ وات مناسب است.

۸-بدنه ی مقام در مقابل حرارت

عایق حرارتی صرفا نباید به دسته ی ساندویج ساز محدود شود بهتر است تمام بدنه ی دستگاه در مقابل حرارت ایمن باشد تا هنگام جابه جایی دستان شما نسوزد همچنین عایق حرارتی در سرتاسر بدنه ی دستگاه باعث میشود، دستگاه بیشتر عمر کند و کیفیت بدنه محصول تا سال های زیادی حفظ شود.

کدام را خریداری کنیم؟

ظاهر ساندویج سازها معمولا تفاوتی با یکدیگر ندارند آنچه نوع و کارایی ساندویج ساز را مشخص میکند صفحه هایی است که داخل آن قرار دارد این صفحات میتواند برای درست کردن اسنک، وافل، گریل کردن گوشت و… مناسب باشد به طور مثال دستگاه وافل ساز از دو صفحه به شکل پنجره ای و اسنک ساز از یک صفحه سه ضلعی ساخته شده است.

برسی قیمت

قیمت ساندویج ساز جز مواردی است که باید به آن توجه کنید. اگر ما توصیه میکنیم برای خرید ساندویج ساز کمی بیشتر هزینه کنید به این دلیل است که خرید خوبی را تجربه کنید. البته بودجه ی افراد متفاوت است و آن چیزی که مهم می باشد این است که در ازای پولی که پرداخت میکنید ساندویج سازی بخرید که برای شما در طولانی مدت کار کند.
ما هیچوقت خرید جنس ارزان را پیشنهاد نمی دهیم، بلکه بهترین برندها با مناسب ترین قیمت را به شما معرفی میکنیم. در ادامه لیستی از باکیفیت ترین ساندویج ساز ها با قیمت مناسب را برای شما آماده کرده ایم. شما میتوانید از طریق لینک هر محصول مشخصات را به صورت کامل مشاهده کنید و اقدام به خرید ساندویج ساز کنید.

مشاهده و خرید انواع ساندویج ساز

از شما عزیزان دعوت میکنیم سایر مقالات خانه و آشپزخانه را مطالعه کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.