بهترین ها

بهترین شکلات سازان جهان را بشناسید

گران ترین شکلات جهان ساخته ی چه کسی است؟

شکلات ها دارای محبوبیتی بسیار زیادی می باشند . ما در این مقاله قصد داریم بهترین کشور در زمینه ی ساخت شکلات را معرفی کنیم و همچنین شمارا با بهترین شکلات سازان جهان آشنا کنیم، تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

بهترین کشور در زمینه ی ساخت شکلات

بلژیک یکی از بهترین ها در زمینه ی تهیه شکلات میباشد. نیو هاوس فرد بلژیکی برای اولین بار  شکلاتی با مغزهای روغنی را در سال ۱۹۱۲ درست کرد. بلزیک با کشور های کانادا و مالزی در حال رقابت در صنعت شکلات سازی می باشد . پیر مارکولینی یکی از شیرینی پزان معروف بلزیکی است که از سوی داورنی از کشور های فرانسه و سوئس  به عنوان بهترین شیرینی پز جهان انتخاب شد. پیرو  مارکولینی سهم بسزایی در محبوبیت شکلات های بلزیک داشته است .

گران ترین شکلات جهان

شکلات
بهترین شکلات جهان

پیر مار کولینی از سوی world  pastry stars جایزه بهترین شکلات جهان را دریافت کرده است این سازمان در ایتالیا واقع شده است . مار کولینی از سبک های مختلفی برای تهیه شکلات استفاده میکند. شکلات های که او درست میکند جزو لوکس ترین هدایا می باشد و برخی از شکلات های وی بیشتر از ۱۱۸.۲۰دلار به فروش میرسد. شکلات های او در سراسر اروپا و همچنین در چین به  فروش میرسد .

شکلات روزهای کرونایی را قابل تحمل میکند

مار کولینی میگوید در روزهای کرونایی که سراسر دنیا را غم و اندوه گرفته است. با خوردن یک تکه شکلات در این  روزها میتوانید احساس بهتری داشته باشید. او معتقد است شکلات درمان بسیار خوبی برای مقابله با استرس و افسردگی است.

شکلاتی با مغزهای فندقی ساخته ی جان نیو هاوس

جان نیوهاس شکلاتی از مغزهای روغنی مانند فندق و بادام خرد شده را اختراع کرده است این شکلات بلزیکی داری محبوبت بسیار بالایی میباشد و با دستورالعمل قدیمی و خاصی درست میشود . بلزیک دارای ۳۰۰ شرکت شکلات سازی و بیش از ۳۰۰۰ فروشگاه عرضه ی شکلات میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا