راهنمای خرید کلاه کاسکت ایمن و ارزان + لیست قیمت

لیست قیمت و خرید انواع کلاه ایمنی موتورسیکلت

کلاه کاسکت بهترین وسیله محافظتی است که باید هنگام رانندگی با موتورسیکلت از آن استفاده کنید. گرچه کلاه ایمنی از تصادف جلوگیری نمی کند، اما به خوبی از سر شما محافظت می کند و آسیب های جدی را تا حد زیادی کاهش می دهد. یک کلاه ایمنی خوب حتی باعث بهبود سواری می شود. طلق متحرک کلاه کاسکت باعث محافظت در برابر برخورد باد به صورت، محافظت از چشم در برابر گرد و خاک جاده و ایمنی در برابر تغیرات جوی هوا میشود. در نهایت همه ی این موارد باعث میشود خستگی ناشی از سواری به شدت کاهش یابد.

کلاه ایمنی شما مهمترین قطعه کیت شماست، بنابراین باید در انتخاب آن هوشیار باشید. فارغ از مواردی چون اندازه و رنگ باید به ویژگی ها و نکات مهم تری توجه کنید. علاوه بر این، با وجود گزینه ها و برند های مختلف موجود در بازار، انتخاب درست میتواند کمی دشوار باشد. اما نگران نباشید ما اینجاییم تا شما عزیزان بهترین انتخاب را داشته باشید. تا انتهای مطلب راهنمای خرید کلاه کاسکت همراه ما باشید.

فرقی نمی کند شما یک موتور سوار کهنه کار باشید یا یک موتور سوار مبتدی این راهنمای خرید برای تمام افرادی که قصد خرید کلاه کاست دارند پیشنهاد میشود.

برسی ساختار کلاه کاسکت

کلاه ایمنی دارای چهار جزء اصلی است میباشد که شامل: یک پوسته بیرونی، یک لایه دفع کننده ضربه، روکش راحتی و یک سیستم نگهدارنده است.

پوسته بیرونی

این لایه معمولاً از کامپوزیت های تقویت شده با الیاف یا ترمو پلاستیک ها ساخته می شود و جنس آن بسیار محکم و سخت است. جنس این قسمت کلاه کاسکت طوری طراحی شده است که در صورت برخورد به هر چیزی فشرده شود و انرژی حاصل از برخورد را پراکنده کند تا نیرو قبل از رسیدن به سر شما کاهش یابد.

آستر ضربه گیر

این لایه متراکم که معمولاً از پلی استایرن منبسط شده ساخته می شود، ضربه را می پوشاند و دفع می کند.

روکش راحتی

لایه نرم ساخته شده از فوم و پارچه است که در کنار سر شما قرار دارد و به شما کمک می کند احساس راحتی بیشتری داشته باشید این لایه همچنین باعث فیت شدن کلاه در سر میشود.

سیستم نگهداری

این بند که به بند چانه نیز معروف است، یکی دیگر از قسمتهای مهم بهترین کلاه کاسکت است. این قطعه در هنگام تصادف کلاه ایمنی را روی سر شما نگه می دارد. هر بار که کلاه ایمنی خود را روی سر می گذارید، باید این بند را محکم ببندید.

هم پوسته و هم آستر هنگام ضربه محکم فشرده می شوند و نیروهای ضربه را در کلاه کاسکت پخش می کنند. برخی از لایه های بهترین کلاه کاسکت هنگام برخورد ضربه را دفع میکنند، برخی دیگر هنگام ضربه شدید ترک می خورند و می شکنند. این دو روش باعث میشود سر موتور سوار هنگام تصادف ایمن بماند.

نحوه انتخاب کلاه ایمنی موتور سیکلت

معیار انتخاب کلاه کاسکت موتور سیکلت چیست؟

حتی اگر ایمن ترین کلاه ایمنی موجود در بازار را خریداری کنید، اگر کلاه کاسکت آنقدر شل باشد که در هنگام تصادف پرت شود، نمیتواند برای شما ایمن باشد. هنگام پیدا کردن بهترین کلاه ایمنی، به فیت بودن آن روی سر حتما توجه فرمایید.

چگونه اندازه مناسب کلاه کاسکت را بدانیم؟

اندازه گیری سر خود همیشه دقیق ترین روش نیست. بنابراین در حالت ایده آل توصیه می کنیم به یکی از فروشگاه های معتبر بروید تا کلاه ایمنی را قبل ازخرید امتحان کنید، مخصوصاً اگر اولین بار است که اقدام به خرید کلاه کاسکت میکنید. با این حال، اگر قصد دارید این کار را خودتان انجام دهید، بهتر است راه درست اندازه گیری را به خوبی بلد باشید.

چگونه اندازه کلاه ایمنی موتور سیکلت را اندازه گیری کنید؟

دور سر شما از پیشانی شروع میشود، زیرا معیار اندازه گیری کلاه ایمنی بر این اساس است. مهم است که سر خود را در وسیع ترین نقطه خود، با استفاده از متر پارچه ای اندازه گیری کنید. از دور سر، روی پیشانی و برآمدگی طبیعی پشت سر را اندازه گیری کنید. هنگام انجام این کار، حفظ سطح اندازه گیری نوار بسیار مهم است. مطمئن شوید که متر دور سر محکم است اما خیلی سفت نیست.

شکل سر

کلاه ایمنی موتورسیکلت دارای انواع مختلف در ناحیه داخلی است و یکی از مهمترین عواملی است که هنگام خرید کلاه کاسکت باید حتما در نظر بگیرید. اکثر کلاه های موتور سیکلت را می توان به طور کلی دارای مشخصات داخلی (خنثی) و (بیضی شکل) یا (گرد) دانست. شکل سرتان را میتوانید با نگاه به سر از جلو یا عقب متوجه شوید. البته تناسب داخلی برخی از کلاه های ایمنی را می توان با تغییر پد گونه یا خط تاج اصلاح کرد و با شکل سر هماهنگ کرد.

کلاه ایمنی موتور سیکلت چقدر باید محکم باشد؟

کلاه ایمنی در ابتدا باید محکم در سر فیت شود، زیرا با گذشت زمان روکش آن فشرده می شود و کمی در سر شل میشود. با این حال نباید آنقدر محکم باشد که احساس درد کنید یا باعث سردرد شما شود. باید محکم در سر شما قرار بگیرد و روکش داخلی باید به عنوان یک بالشتک راحت بین سر و قسمت خارجی کلاه عمل کند. نباید بین شقیقه ها و پدهای ابرو فاصله ای ایجاد شود. پد گونه ها باید، گونه های شما را بدون احساس ناراحتی لمس کنند. هنگام امتحان کردن کلاه ایمنی، راحتی و ایمنی به اندازه یکدیگر اهمیت دارند. هرگز کلاه کاسکت ی که باعث احساس درد و ناراحتی شود ارزش خرید ندارد حتی اگر فوق العاده ایمن باشد.

آیا کلاه کاسکت ارزان ایمنی دارد؟

ارزان بودن کلاه کاسکت دلیل بر عدم ایمنی آن نیست. شما نباید ملاک ایمنی کلاه کاسکت را قیمت آن در نظر بگیرید. مواردی چون داخلی بودن و خارجی بودن کلاه کاسکت موتور سیکلت جزو مواردی است که در قیمت آن نقش بسیار زیادی دارد. امروزه برخی از کلاه های تولید داخل از لحاظ کیفیت کاملا با مدل های خارجی برابری میکنند و تمام استاندارد های لازم را دارا میباشند.

راهنمای خرید کلاه کاسکت

انواع جنس: انواع جنس بهترین کلاه کاسکت معمولا از ABS میباشد. این جنس یک پلاستیک مهندسی و جزء نوع گرمانرم بوده و دارای ساختار آمورف مباشد. این پلاستیک دارای ساختاری سفت و سخت است و برای انواع کلاه های ایمنی بکار میرود. همچنین در برخ تجهیزات صنعتی و لوازم خانگی از قبیل یخچال و … استفاده میشود.

سایز: اندازه کلاه کاست یکی از مهم ترین معیارهای قبل از خرید است. در صورتی که کلاه از سر گشادتر باشد، هیچگونه ایمنی ندارد و با کوچک ترین برخورد کلاه از سر جدا میشود. در صورتی که کلاه تنگ باشد باعث میشود موتور سوار حین رانندگی خسته شده و یا از شدت فشار و گرما مجبور به برداشتن کلاه شود. پیشنهاد میکنیم حتما با یک متر پارچه ای سر خود را از پیشانی تا پشت گوش اندازه گیری کنید تا در نهایت بتوانید بهترین کلاه کاسکت ممکن را خریداری کنید.

وزن مناسب: از دیگر نکاتی که باید قبل از خرید کلاه کاسکت حتما به آن توجه کنید، وزن آن است. هیچ چیز دشوار تر از حمل یک کلاه سنگین توسط موتور سوار نمیتواند آزار دهنده باشد. از آنجایی که ممکن است ساعت ها و مسافت های طولانی موتور سواری کنید پیشنهاد میکنیم حتما وزنی مناسب یعنی چیزی حدود ۷۳۰ تا ۱۵۰۰ خریداری کنید. بازه وزنی ذکر شده کاملا از استاندارد های کلاه کاست پیروی میکند. در صورتی که کلاه کاسکت بیش از اندازه سبک باشد باید به کیفیت و استحکام آن در برابر ضربات شک کرد و ممکن است کلاه با کوچک ترین تصادف ترک بخورد یا بشکند.

قیمت: امروزه با توجه به اینکه انواع کلاه کاسکت در داخل ایران تولید میشوند از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند و شما مجبور نخواهید بود برای خرید بهترین کلاه کاسکت زیاد هزینه کنید البته اگر سلیقه ی شما محصولات ایرانی نمی باشد برند های مطرحی در دنیا وجود دارند که کلاه کاست هایی با قابلیت های مختلف تولید و عرضه میکنند. قیمت انواع کلاه کاسکت خارجی معمولا بالا یک میلیون تومان میباشد و  عمدتا در چین تولید و مونتاژ میشوند.

قیمت کلاه کاسکت رادین

شما میتوانید قیمت کلاه کاسکت رادین را در لینک آن مشاهده کنید. برند رادین از کیفیت و قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و در لیست بالا جزو پرفروش ترین ها میباشد. شما میتوانید نظرات خود را درباره کلاه کاسکت رادین با ما مطرح کنید. از دیگر مدل های پرفروش این لیست برند راپیدو میباشد. در صورتی که بین کلاه کاسکت راپیدو و رابین مردد هستید حتما نظرات خریداران دو محصول را با دقت بخوانید تا بتوانید مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

کلاه کاسکت از کجا بخرم؟

شما عزیزان میتوانید انواع کلاه کاسکت ارزان و با کیفیت را از طریق آنلاین شاپ های معتبر خریداری کنید. مدل هایی که در این مطلب خدمتتان معرفی کردیم جزو بهترین محصولات موجود در بازار ایران است. در صورت هرگونه نارضایتی میتوانید محصول خریداری شده را ظرف هفت روز مرجوع کنید.

بهترین کلاه کاست

مدل هایی که در ادامه خدمتتان معرفی کرده ایم جزو بهترین کلاه کاسکت های موجود در بازار میباشند. شما میتوانید اصلاعات بیشتر را در سایت هر محصول مشاهده کنید. لیست قیمت روزه کلاه کاسکت ها در لینک هر محصول قابل مشاهده است. برای انتخاب بهترین کلاه کاسکت پیشنهاد میکنیم حتما نظرات خریداران را با دقت مطالعه کنید تا بتوانید گزینه ی موردنظرتان را انتخاب و خریداری کنید.

در ادامه دعوت میکنیم لیستی از بهترین کلاه کاسکت های موجود در بازار را مشاهده کنید. در صورتی که هریک از محصولات زیر مورد پسند تان واقع شد میتوانید از لینک هر محصول وارد سایت پذیرنده شوید و کالای مورد نظر را آنلاین سفارش دهید.

کلاه کاسکت ال اس تو مدل VERSO

کلاه کاسکت ال اس تو مدل VERSO

 • ابعاد: ۳۵x25x25 سانتی متر
 • وزن: ۱۳۵۰ گرم
 • جنس: ABS
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

آیا شما یک موتورسوار هستید و می خواهید محافظ سر با ویژگی های عالی داشته باشید؟ توصیه های ما مربوط به کلاه ایمنی مدولار Airoh EX11M است که در رتبه بندی مقایسه ای بهترین است. نظرات و نقدهای مربوط به محصول فوق العاده مثبت و راضی است.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت ماراتن مدل BLK_SHL

کلاه کاسکت ماراتن مدل BLK_SHL

 • ابعاد: ۲۲x22x22 سانتی متر
 • وزن: ۱۲۰۰ گرم
 • جنس: ABS , فایبر گلاس
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

این یک کلاه ایمنی مدولار است که از ترموپلاستیک HRT با مقاومت بالا ساخته شده و با بهترین ویژگی های موجود در بازار تکمیل شده است. دارای یک سیستم پشتیبانی در محافظ چانه CHS (Chin-Guard Holder System) است که با فشار دادن روی دو دکمه کناری آزاد می شود و می توان آن را در قسمت پشتی پوسته نگهداری کرد و با آن یکپارچه شد.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت ای دی مدل A101

کلاه کاسکت ای دی مدل A101

 • ابعاد: ۳۰x23x24 سانتی متر
 • وزن: ۱۱۴۵ گرم
 • جنس: پلاستیک فشرده
 • دریچه ورود هوا: دارد

گیره دارای سیستم آزادسازی سریع بدون ابزار و هیچ مشکلی است و میدان دید بسیار وسیعی را ارائه می دهد. مواد آن ضد خش است و حتی مانند بهترین محصولات موتورسیکلت از شما در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند. کلاه ماژولار به لطف طراحی و ویژگی هایش، تعادل کاملی بین سبک استفاده شده در جاده و مدل جت به شما ارائه می دهد.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت رادین مدل WHT_405

کلاه کاسکت رادین مدل WHT_405

 • ابعاد: ۲۸x24x30 سانتی متر
 • وزن: ۱۵۰۰ گرم
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • جنس: ABS
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

اگر مایلید یکی از بهترین کلاه ایمنی مدولار موتور سیکلت موجود در سال ۲۰۲۰ را بپوشید، ما می توانیم AGV Compact ST Vermont را توصیه کنیم. این یک محصول محافظ برای کسانی است که در جاده ها موتورسیکلت یا اسکوتر سوار می شوند و بهترین قیمت را در بازار ارائه می دهد.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت رادین مدل ۱۰۵-SLV

کلاه کاسکت رادین مدل 105-SLV

 • ابعاد: ۲۲x22x22 سانتی متر
 • وزن: ۹۵۰ گرم
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • جنس: ABS
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

با پوسته ای ساخته شده از رزین ترموپلاستیک با مقاومت بالا (HIR-TH)، مدل مدولار دارای ساختار EPS 4 چگالی است. تکیه گاه چانه به راحتی قابل تا شدن است و برای استفاده در محیط های داخلی یا خارجی راحت است و خوشحال خواهید شد بدانید که آن نیز دو برابر p/J تایید شده است.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت راپیدو مدل WHT_KY_859

کلاه کاسکت راپیدو مدل WHT_KY_859

 • ابعاد: ۳۰x24x28 سانتی متر
 • وزن: ۱۳۰۰ گرم
 • جنس: ABS
 • دریچه ورود هوا: ندارد
 • طلق متحرک: ندارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

این مدل دارای ۴ ماسک بزرگ در جلو و ۲ ماسک کش عقب است که بهترین جریان هوا را برای شما تضمین می کند. فضای داخلی راحت دارای روکش گردن مقاوم در برابر آب است و پدهای گونه دارای درمان های ضدعفونی کننده، ۲Dry و Microsense هستند تا شما را خنک نگه می دارند و همچنین قابل جدا شدن و شستشو هستند.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت ای دی مدل N102

کلاه کاسکت ای دی مدل N102

 • ابعاد: ۳۰x23x24 سانتی متر
 • وزن: ۱۱۴۵ گرم
 • جنس: پلاستیک فشرده
 • طلق متحرک: دارد
 • کشور سازنده: چین
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ندارد

مکانیزم XQRS (سیستم آزاد سریع) به شما پیشنهاد می‌شود که تضمین می‌کند می‌توانید به راحتی صفحه‌نمایش را بدون ابزار تعویض کنید. محصولی ساخته شده بر اساس استانداردهای ایتالیایی و نه تنها ECE 22-05 که برای رانندگی در داخل و خارج از شهر در هر کجا که بخواهید مناسب است.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت تی اس پی مدل MTB200

کلاه کاسکت تی اس پی مدل MTB200

 • ابعاد: ۲۵x23x29 سانتی متر
 • وزن: ۷۳۷ گرم
 • جنس: ABS
 • کشور سازنده: ایران
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

هنگامی که به دنبال کلاه ایمنی مدولار موتور سیکلت هستید، می دانیم که علاوه بر ویژگی ها و عملکرد عالی، می خواهید در هزینه خود نیز صرفه جویی کنید. از این رو مدل برند YEMA YM-926 برای شما مناسب است چرا که علاوه بر داشتن یکی از ارزان ترین قیمت های بازار، بهترین کیفیت را به شما ارائه می دهد.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت تی اس پی مدل SIL_TSP

کلاه کاسکت تی اس پی مدل SIL_TSP

 • ابعاد: ۲۹x23x25 سانتی متر
 • وزن: ۷۳۷ گرم
 • جنس: ABS
 • طلق متحرک: دارد
 • کشور سازنده: ایران
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

فقط از مواد استثنایی برای این کلاه حرفه ای اسکوتر و موتور سیکلت استفاده شده است، مانند بدنه آیرودینامیک در ABS و EPS چند دانسیته با بالاترین کیفیت. این شامل یک بند ساخته شده از مواد تقویت شده عالی با رهاسازی سریع است تا محافظ چانه را هم در حالت باز و هم در بسته تقویت کند که باعث می شود محصول در هنگام سفر بسیار ایمن و قابل اعتماد باشد.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت تی اس پی مدل BL-SHY

کلاه کاسکت تی اس پی مدل BL-SHY

 • ابعاد: ۲۵x23x29 سانتی متر
 • وزن: ۷۳۷ گرم
 • جنس: ABS
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

در مورد دید ارائه شده توسط این محصول، این محصول دارای یک سیستم گیره دوگانه است که شامل یک اهرم با استفاده آسان است، بنابراین می توانید به سرعت از یک صفحه به صفحه دیگر تغییر دهید. اگر نیاز به تعویض گیره دارید، به ابزار نیاز نخواهید داشت، زیرا جداسازی و نصب بسیار ساده و فوری است، یک بازی واقعی کودکانه.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت نوین مدل BLK1

کلاه کاسکت نوین مدل BLK1

 • ابعاد: ۲۰x20x30 سانتی متر
 • وزن: ۴۶۰ گرم
 • جنس: پلاستیک فشرده
 • دریچه ورود هوا: ندارد
 • طلق متحرک: ندارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

شما می توانید از کلاه ماژولار هم برای سواری روی اسکوتر و هم برای تمرین حرفه ای موتور کراس یا رشته های مشابه استفاده کنید. این یک آیتم عالی برای استفاده در جاده، مسیر، ATV و بسیاری از سطوح دیگر است و شما خوشحال خواهید شد که برای استفاده توسط یک مرد و یک زن طراحی شده است.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت راپیدو مدل ۸۵۹_BLK

کلاه کاسکت راپیدو مدل 859_BLK

 • ابعاد: ۲۵x25x25 سانتی متر
 • وزن: ۱۱۰۰ گرم
 • جنس: ABS
 • دریچه ورود هوا: ندارد
 • طلق متحرک: ندارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

آیا حاضرید مبلغی واقعا ارزان خرج کنید و کلاه ایمنی با بهترین امکانات و کیفیت را به خانه ببرید؟ مدل برند یما هر آنچه را که می توانید آرزو کنید به شما ارائه می دهد و شما مشتاقانه منتظر موتورسیکلت خود با کلاه ایمنی بر روی سر خود خواهید بود.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت رادین مدل RED_405

کلاه کاسکت رادین مدل RED_405

 • ابعاد: ۳۰x24x28 سانتی متر
 • وزن: ۱۵۰۰ گرم
 • جنس: ABS , فایبر گلاس
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

اگر دوست دارید موتور سوار شوید و می خواهید بهترین محافظت ممکن را روی سر خود داشته باشید، می توانیم مدل Scorpion EXO-COMBAT Matt Black را به شما پیشنهاد کنیم. این بهترین کلاه ایمنی موتور سیکلت جت موجود در سال ۲۰۲۰ است، با نظرات و بررسی های عالی از کسانی که قبلاً آن را امتحان کرده اند.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت مدل DNO

کلاه کاسکت مدل DNO

 • ابعاد: ۲۵x25x25 سانتی متر
 • وزن: ۱۰۰۰ گرم
 • جنس: ABS
 • دریچه ورود هوا: ندارد
 • طلق متحرک: ندارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

پوسته پیچیده این کلاه جت باشکوه با اجزای پلی کربنات پیشرفته ساخته شده است که آن را به جسمی سبک و قوی تبدیل می کند. این یک مدل حفاظتی پیشرفته تر از مدل های کلاسیک است و می توانید از آن برای مدیریت راحت سفرهای خود در جاده های داخل شهر استفاده کنید.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت تی اس پی مدل WHT1

کلاه کاسکت تی اس پی مدل WHT1

 • ابعاد: ۲۴x20x20 سانتی متر
 • وزن: ۹۰۰ گرم
 • جنس: ABS
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

سیستم تهویه ورودی های هوای جلو و عقب قابل تنظیم را ارائه می دهد که محیط خنک را در داخل تضمین می کند تا از عرق و گرما جلوگیری شود. همچنین دارای یک اسپویلر جلو آیرودینامیک است که خطر بلند شدن را کاهش می دهد، خلاء ایجاد می کند و جریان هوا را از طریق الگوی جت به حداکثر می رساند.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت سابرینا مدل BLASIM102

کلاه کاسکت سابرینا مدل BLASIM102

 • ابعاد: ۲۵*۲۵*۳۳ سانتی متر
 • وزن: ۹۷۰ گرم
 • جنس: ABS
 • طلق متحرک: دارد
 • کشور سازنده: ایران
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

مدل BLASIM102 یک گزینه عالی برای داشتن یک کلاه جت واقعا کاربردی است، در میان بهترین کلاه ایمنی برای اسکوترها و موتورسیکلت های ۲۰۲۲. این مقاله از بهترین دستگاه های مخفی موتور سیکلت شامل محصولات بی نقص دیگری نیز می شود، پس بدانید.

 

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت ماراتن مدل BK_MT01

کلاه کاسکت ماراتن مدل BK_MT01

 • ابعاد: ۲۹x23x25 سانتی متر
 • وزن: ۷۰۰ گرم
 • جنس: ABS
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

حتی برای کلاه‌های جت نیز می‌توان کلاه ایمنی را پیدا کرد که ترکیبی عالی از کیفیت بالا تضمین شده، بهترین عملکرد و قیمت مقرون به صرفه باشد. بیایید در مورد Origine Helmets Sprint صحبت کنیم، در میان محبوب ترین برندهایی مانند Arai، که بهترین ارزش برای پول را در سال ۲۰۲۲ به شما ارائه می دهد.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت ای دی کد ۰۳

کلاه کاسکت ای دی کد 03

 • ابعاد: ۲۸x21x24 سانتی متر
 • وزن: ۱۱۳۵ گرم
 • جنس: پلاستیک فشرده
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ندارد
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد

به عنوان تفسیری دوباره از یک کلاه ایمنی کلاسیک، مدل قدیمی به شما یک شی محافظ ارائه می دهد که شامل یک گیره قابل جمع شدن است که می توانید در صورت نیاز از آن استفاده کنید. بنابراین، شما یک محصول همه کاره خواهید داشت که بالاترین کیفیت و استانداردهای ایمنی موجود در بازار را برای گردش های اسکوتر و موتورسیکلت شما تضمین می کند.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت راپیدو مدل SOLGRN

کلاه کاسکت راپیدو مدل SOLGRN

 • ابعاد: ۳۵x28x24 سانتی متر
 • وزن: ۱۴۰۰ گرم
 • جنس: ABS
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

این محصول از مواد ترموپلاستیک ساخته شده و دارای گواهینامه استاندارد ایمنی ECE 2205 می باشد تا همیشه در هنگام راندن موتورسیکلت احساس محافظت داشته باشید. این یک مدل جت محکم، بادوام و راحت با طراحی است که در یک کلمه کمی وینتاژ، کلاسیک و وینتیج با استایل شما مطابقت دارد.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت راپیدو مدل MTBLK-950

کلاه کاسکت راپیدو مدل MTBLK-950

 • ابعاد: ۳۰x29x30 سانتی متر
 • وزن: ۱۶۵۰ گرم
 • جنس: ABS
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

با توجه به اینکه در ۵ سایز مختلف موجود است، این یک کلاه ایمنی موتور سیکلت است که برای خانم ها و همچنین برای آقایان بسیار مفید خواهد بود. با این حال، برای کودکان مناسب نیست. وقتی برای اسکوتر سواری در شهر بیرون می روید، می توانید یک محصول محافظ عالی داشته باشید.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت سابرینا مدل ۵۰۵_MTBLK

کلاه کاسکت سابرینا مدل 505_MTBLK

 • ابعاد: ۲۳x25x35 سانتی متر
 • وزن: ۱۰۰۰ گرم
 • جنس: ABS
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

ما می توانیم شما را درک کنیم، شما به دنبال کلاه ایمنی موتور سیکلت با بهترین ویژگی های موجود در بازار هستید که به شما امکان صرفه جویی در هزینه را نیز می دهد. اگر چنین است، مدل برند A-Pro همان مدلی است که برای شما مناسب است، با کارایی بالا، اقتصادی و در اندازه ها و رنگ های مختلف.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت تی اس پی مدل MTB100

کلاه کاسکت تی اس پی مدل MTB100

 • ابعاد: ۲۵×۲۳×۲۹ سانتی متر
 • وزن: ۷۳۷ گرم
 • جنس: ABS
 • کشور سازنده: ایران
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

کلاه تی اس که از پلی کربنات با کیفیت بالا ساخته شده است، اگر به دنبال سبکی شبیه به مدل های محافظ کلاسیک هستید، یک گزینه عالی است. به نوبه خود، گواهینامه تایید شده مطابق با استانداردهای ایمنی ECE 22-05 را برای شما تضمین می کند، بنابراین مقاله ای خواهید داشت که دوام و عملکرد خوب شما را تضمین می کند.

 

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت رادین مدل AB702023

کلاه کاسکت رادین مدل AB702023

 • ابعاد: ۲۱x16x24 سانتی متر
 • وزن: ۱۰۹۶ گرم
 • جنس: ABS
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

اگر موتور کراس تمرین می‌کنید یا یک وسیله نقلیه ۲ چرخ دارید که به سرعت‌های بالا می‌رسد، داشتن یک ماده محافظ سر که حداکثر ایمنی را تضمین می‌کند مهم است. بنابراین کلاه ایمنی VIPER F656 یک گزینه عالی برای شماست، بهترین نوع تمام صورت در سال ۲۰۲۲.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت سابرینا مدل ۵۰۵_BK

کلاه کاسکت سابرینا مدل 505_BK

 • ابعاد:۲۳x25x35 سانتی متر
 • وزن: ۱۰۰۰ گرم
 • جنس: ABS
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

کلاه تمام صورت دارای یک گیره خارجی با ویژگی هایی است که از خط و خش جلوگیری می کند و می توانید به راحتی آن را در صورت صلاحدید بدون هیچ مشکلی تعویض کنید. همچنین دارای پوشش داخلی جیر بسیار با کیفیت و مواد چرمی است و در استفاده از آن بسیار راحت خواهید بود. از طرفی ما همیشه در مورد یکی از بهترین برندهای کلاه ایمنی موتورسیکلت موجود در بازار مانند آرای صحبت می کنیم.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت ورسک مدل ۱۰۱NCWH

کلاه کاسکت ورسک مدل 101NCWH

 • ابعاد: ۲۵x25x12 سانتی متر
 • وزن: ۱۰۰۰ گرم
 • جنس: ABS
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • کشور سازنده: ایران
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

با سبکی قدیمی، یک کلاه ایمنی تمام صورت فایبرگلاس است و برای سوارکارانی که به دنبال کلاس و کلاس به لباس خود هستند، عالی است. این یک محصول فوق سبک است که بدون توجه به مدت زمان سفر با موتور سیکلت، حداکثر راحتی را به شما ارائه می دهد.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت مدل TSP

کلاه کاسکت مدل TSP

 • ابعاد:۲۳x20x24 سانتی متر
 • وزن: ۸۸۴ گرم
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • جنس: پلاستیک فشرده
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ندارد

به دنبال بهترین محافظت از خود در هنگام موتور کراس یا موتورسیکلت خود هستید؟ یک گزینه خوب برای شما می تواند SOXON ST-666 باشد که علاوه بر ارائه ویژگی ها و عملکرد عالی، ارزشی را برای شما تضمین می کند که در این بخش بی رقیب است.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت سابرینا مدل WHSIM101

کلاه کاسکت سابرینا مدل WHSIM101

 • ابعاد: ۲۵*۲۵*۳۳ سانتی متر
 • وزن: ۹۷۰ گرم
 • کشور سازنده: ایران
 • جنس: ABS
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: دارد

به لطف پوسته پلیمری حرارتی خود، کلاه تمام صورت محافظت قابل اعتمادی را برای شما فراهم می کند و در عین حال وزن را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و حداکثر راحتی را برای شما به ارمغان می آورد. این محصول دارای گواهی ایمنی ECE 22.05 با طراحی فوق العاده زیبا و مواد داخلی و خارجی با کیفیت بالا است.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

کلاه کاسکت مدل AB702010

کلاه کاسکت مدل AB702010

 • ابعاد: ۳۲x18x20 سانتی متر
 • وزن: ۱۰۵۲ گرم
 • جنس: ABS
 • دریچه ورود هوا: دارد
 • طلق متحرک: دارد
 • فک متحرک: ندارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت: ندارد

به نوبه خود، آفتابگیر موجود در کلاه ایمنی حداکثر دید را هنگام رانندگی با موتور سیکلت کلاسیک یا موتور کراس خود تضمین می کند. آستر داخلی در لمس بسیار خوشایند، ضد باکتری و تا حدی قابل جدا شدن و شستشو است تا از تولید بو جلوگیری کند و بالشتک کاملاً با سر شما سازگار می شود تا حداکثر راحتی را به شما بدهد.

مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

سوالات

چه تفاوتی بین کلاه ایمنی کامل و کلاه ایمنی مدولار چیست؟

کلاه های مدولار فاقد ایمنی کامل هستند و تنها بخشی از سر را پوشش میدهند.

برای خرید کلاه کاسکت چقدر باید هزینه کنیم؟

قیمت انواع کلاه کاسکت از ۲۰۰ تومان به بالا میباشد.

بهترین جنس کلاه کاسکت چیست؟

امروزه اکثر تولیدکنندگان از ABS برای ساخت کلا ایمنی استفاده میکنند.

از کجا کلاه کاسکت بخرم؟

اگر تمایل به خرید اینترنتی دارید میتوانید از طریق لینک هایی که در این مطلب قرار دادیم اقدام به خرید کنید، در غیر این صورت پیشنهاد میکنیم به فروشگاه های مجاز جهت خرید کلاه کاست مراجعه فرمایید.

امیدواریم از مطلب راهنمای خرید بهترین کلاه کاسکت لذت برده باشید. ضمن به اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستان خود انتقادات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *